O Autoservisu

Jmenuji se Petr Štěpáník. Vyučil jsem se jako automechanik v SOU-Vítkov, Podhradí. Studium jsem zakončil v roce 2003. Od té doby jsem pracoval v různých autoservisech, kde jsem sbíral zkušenosti a postupně jsem si budoval domácí dílnu. V okamžiku, kdy se počet mých zákazníků začal zvyšovat, jsem se rozhodl opustit své zaměstnání a začal jsem se věnovat hlavně podnikání, kde jsem se stal  zaměstnancem svého vlastního podniku.

Stále jsem nakupoval nové zařízení až mi jednoho dne začala být má dílna v garáži malá. Od té doby už nemám dílnu v garáži ale mám vlastní prostory, kde provádím veškeré opravy. V současné době je mé vybavení na takové profesionální úrovni že jsem schopen konkurovat i  velkým  autoservisům v okolí. Veškeré mé vybavení je nově zakoupeno a mnohokrát prověřeno.

Jestliže chcete využít služeb mého autoservisu, pak mě navštivte na adrese Štěpánkovice – Svoboda, Oldřišovská 756,  okr. Opava. Nebo mě kontaktujte, ať už na telefonním čísle +420 728 087 980 nebo emailem info@autoservis-stepanik.cz.