Příprava na STK

Každý vůz musí ze zákona jednou za dva roky navštívit stanici technické kontroly (STK), kde je auto důkladně prohlédnuto. Pokud na STK najdou technici jakýkoli problém, který znemožňuje autu provoz, tak od tohoto okamžiku nesmí vjet na silnici.

STK stojí běžně okolo 2500 Kč a pokud vůz neprojde, tak jste je vyhodili do koše, protože příště musíte stejnou částku zaplatit znovu a navíc byste měli auto z STK nechat odtáhnout, protože je nezpůsobilé provozu.

Příprava na STK řeší potencionální problémy

Nechte si auto před STK zkontrolovat a případně opravit a předejdete všem výše uvedeným problémům. Zaručujeme Vám, že po naší kontrole, projde Váš vůz technickou kontrolou bez problémů.

Uděláme vše za vás

Když auto přiveze k nám, tak provedeme důkladnou kontrolu automobilu a navrhneme případné opravy. Pokud nám je odsouhlasíte, pak vůz také opravíme a odvezeme na STK a vy nemusíte vůbec nic řešit. Své auto si pak vyzvednete opět u nás.

Pokud máte zájem o přípravu Vašeho vozu k STK, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 728 087 980 nebo využijte jakýkoli jiný kontakt zde.